Hakkımızda

Göktürk Gayrimenkul-Real EstateFirmamız,tecrübe ve bilgi ve birikimi ile kurulmuştur. Lokal olarak bölgenin itibarlı ve tecrübeli gayrimenkul işletmesidir.Sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayretindeyiz.Müşteri Memnuniyeti temel ilkemizdir. Göktürk Bölgesindeki,ev,daire,arsa,iş yeri alım & satımını ve kiralamasını değerinde yapmaktadır.Portföyümüz deki gayrimenkulleri www.gokturkgayrimenkul.com web sitemizden veya 0212 2835737 & 0532 6681193 nolu telefonlardan müşteri hizmetlerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 
                                


Göktürk Gayrimenkul (Göktürk Emlak) Real Estate
                                          
Firmamız,tecrübe ve bilgi ve birikimi ile kurulmuştur. Lokal olarak bölgenin itibarlı ve tecrübeli gayrimenkul işletmesidir.Eyüp/Göktürk beldesindeki daire,arsa,ev,apartman gayrimenkullerin alım,satım ve kiralaması ile kat karşılığı inşaat yapmaktadır.Sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayretindeyiz.Müşteri Memnuniyeti temel ilkemizdir. GÖKTÜRK GAYRİMENKUL; ''Tecrübe,Güven ve Gayrimenkul Sanatıdır..          
                                
Tel: 0212 2835737 www.gokturkgayrimenkul.com
                
     
             Gokturk Realestate firm has been founded with years of experience and knowledge from the past. It is a mission that has descended from gandfather to grandson. It is one of the most prestigious RealEstate offices in the area. So far we have constructed many buildings within the area and made many families happy. Gokturk Realestate specialises in the sales and marketing of houses, flats, offices and fields. We keep customer happiness as our main target and havetrustworthiness as our mission. Gokturk Realestate is ready to help you if you would like to invest in Gokturk, and form a happy family. Our website is: www.gokturkdesatilik.com. The number you can reach us is -0090 545 436 1969 (Mr. Tolga)  Göktürk Gayrimenkul-Göktürk Real EstateFor other informatıon and questıons please send an email at tolgaerhan2@hotmail.com and broker will get backto you.Thank you..Regionally it serves in the construction and real estate sector...